OCHRONA
PRZECIWPOŻAROWA

Jesteśmy liderem w dziedzinie usług przeciwpożarowych, oferując kompleksowe rozwiązania. Nasza ekipa doświadczonych specjalistów dba o każdy szczegół, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa pożarowego.

Flame Cabel Pasta A Płyta Malowana

Opis:
Flame Cabel Pasta A Płyta Malowana jest płytą z wełny mineralnej o gęstości 150 kg/m³ i grubości 50 mm, pokrytą warstwą o grubości 1,6 mm Flame Cabel Pasty A, czyli pastą ablacyjną, będącą wodną dyspersją żywicy syntetycznej oraz pigmentów. Zastosowana powłoka z Flame Cabel Pasty A jest całkowicie niepalna.

Przeznaczenie:
Flame Cabel Pasta A Płyta Malowana znajduje swoje zastosowanie przy budowie przejść kombinowanych określonych rodzajów rur palnych, niepalnych a także kabli przez ściany podatne oraz sztywne i stropy. Jest także stosowana jako wypełnienie luk dylatacyjnych w ścianach i stropach ogniowych. Ponadto może stanowić zabezpieczenie ogniochronne płyt gipsowo kartonowych lub wypełnienie pomiędzy nimi w celu podniesienia odporności ogniowej przegrody zbudowanej z tych płyt. Powłoka z Flame Cabel Pasta A na płycie z wełny mineralnej odznacza się bardzo dobrymi właściwościami endotermicznymi silnie schładza powierzchnie podczas jej nagrzewania płomieniem a w warunkach pożaru blokuje jego rozprzestrzenianie się. Główną zaletą Flame Cabel Pasta A Płyta Malowana, zarówno przy wypełnianiu przejść kombinowanych jak i dylatacji jest szybkość i prostota montażu. Produkt przeznaczony zgodnie z ETA-16/0732 i ETA-15/0853.

Dane techniczne:
Kolor powierzchni: kremowo-biały
Gęstość wełny mineralnej: 150 kg/m³
Zakres temperatury przechowywania: od +5°C do +30°C
Okres trwałości do aplikacji: 24 miesiące w zamkniętym opakowaniu
Grubość powłoki Flame Cabel Pasta A: 1,6 mm
Wymiary płyty (wys. szer. gr.): 1000 mm x 600 mm x 51,6 mm
Opakowanie handlowe: 2 płyty

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Michał Stachlewski
specjalista ds. przeciwpożarowych i BHP
tel. 606 209 664
email: mstachlewski@msfireline.pl

Waldemar Wojda
specjalista ds. przeciwpożarowych
tel. 532 800 212
email: wwojda@msfireline.pl

Inne produkty