Kompleksowe zabezpieczenia przeciwpożarowe

Kompleksowa ochrona przeciwpożarowa

Zabezpieczenia ognioochronne przejść instalacyjnych

Opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego

ZNAKI BHP I PPOŻ

Nasza oferta sprzętu przeciwpożarowego obejmuje różnorodne produkty, które pomogą w zapobieganiu i zwalczaniu pożarów. Oto lista dostępnych produktów w naszym sklepie:

 

  • Gaśnice wodne mgłowe: Skuteczne w gaszeniu różnego rodzaju pożarów, zwłaszcza tych wywołanych przez substancje organiczne, takie jak drewno, papier, tkaniny, czy tworzywa sztuczne. Tworzą mgłę, co pomaga w zmniejszeniu ryzyka ponownego zapłonu.

  • Gaśnice proszkowe: Uniwersalne gaśnice, skuteczne w zwalczaniu różnych typów pożarów, takich jak pożary substancji organicznych, cieczy palnych, gazów oraz pożary klasy C (spowodowane przewodnictwem elektrycznym).

  • Gaśnice płynowe: Gaśnice, które zawierają specjalne środki chemiczne, takie jak woda z dodatkiem środków pianotwórczych, które są skuteczne w gaszeniu pożarów substancji organicznych i cieczy palnych.

  • Gaśnice śniegowe: Gaśnice, które wytwarzają strumień zimnego śniegu, który jest skuteczny w gaszeniu pożarów substancji organicznych, cieczy palnych oraz materiałów nieorganicznych, takich jak metal.

  • Gaśnice przewoźne i agregaty: Przenośne gaśnice o różnych pojemnościach oraz agregaty gaśnicze, które mogą być wykorzystane w miejscach, gdzie istnieje potrzeba większej ilości gaśnic.

  • Urządzenia gaśnicze i akcesoria do gaśnic: Oferujemy również różnego rodzaju urządzenia i akcesoria, takie jak uchwyty na gaśnice, sygnalizatory, sprawdzarki ciśnienia oraz inne narzędzia związane z konserwacją i obsługą gaśnic.

  • Hydranty wewnętrzne DN 19, DN 25, DN 33, DN 52: Oferujemy również hydranty wewnętrzne o różnych średnicach, które mogą być używane do podłączenia węża gaśniczego wewnątrz budynków w celu dostarczenia wody w przypadku pożaru.

  • Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu dalszych informacji i pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu przeciwpożarowego.

MS Fireline

05-850 Ożarów Mazowiecki

Ul. Poznańska 242

NIP: 118-156-19-31

-----------------------------------

Regon: 142676144

email: biuro@msfireline.pl

fax: 22 203 53 48

mgr inż. Michał Stachlewski  - tel.: 606 209 664

specjalista ds. przeciwpożarowych i BHP

e-mail: mstachlewski@msfireline.pl

 -----------------------------------

mgr inż. Waldemar Wojda - tel.:  532800212

specjalista ds. przeciwpożarowych

e-mail: wwojda@msfireline.pl

 

 

 

 

 

 

Copyright © MSFIRELINE all rights reserved

Loga, znaki towarowe, nazwy handlowe, nazwy produktów są zarejestrowanymi znakami towarowymi i należą do odpowiednich właścicieli
projekt wykonanie, hosting i obsługa : ProSerwis
POLITYKA PRYWATNOŚCI >>>